Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi powstał w 2000 r. Mieści się w siedzibie OIL przy ul. Czerwonej 3, we wspaniałych wnętrzach odrestaurowanej pofabrykanckiej willi. Ideą jego funkcjonowania jest integracja środowiska lekarskiego nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Służy lekarzom jako miejsce zwykłych spotkań przy kawie czy organizacji prywatnych imprez rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, konsolacje). Przede wszystkim jednak pełni rolę ośrodka inicjatyw kulturalnych i społecznych.Zapraszamy dzieci z rodzin lekarskich do udziału w Konkursie Wakacyjnej Piosenki - termin przesyłania nagrań mija 17 lipca 2020r.

Ilość odsłon: 2

Zapraszamy dzieci z rodzin lekarskich do wzięcia udziału w Konkursie Wakacyjnej Piosenki - kolejnym „zamienniku” popularnej i lubianej imprezy plenerowej, organizowanej corocznie z okazji Dnia Dziecka.


Czytaj więcej

Międzynarodowa Wystawa Fotograficzna Lekarzy i Konkurs Fotograficzny pod hasłem - Mój świat - termin nadsyłania zdjęć - 9 października 2020 roku

Ilość odsłon: 2

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, jednak tym razem o zasięgu międzynarodowym, powakacyjna Wystawa Fotograficzna Lekarzy pod hasłem - „Mój świat”. Tegorocznej edycji Wystawy, podobnie jak poprzednim, towarzyszył będzie konkurs - prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.

Czytaj więcej

Uwaga! XVIII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA LEKARZY została odwołana.

Ilość odsłon: 88

Szanowni Państwo, ze względu na przedłużającą się sytuację zagrożenia epidemiologicznego, Komisja Kultury OIL w Łodzi zmuszona jest odwołać planowaną na 24 maja br. XVIII Ogólnopolską Wystawę Malarstwa Lekarzy. XVIII edycja Wystawy przełożona została na 23 maja 2021 roku.

Czytaj więcej

Uwaga! X Ogólnopolski KONKURS LITERACKI pod hasłem - Wiatrem pisane - został odwołany! Odbędzie się w późniejszym terminie.

Ilość odsłon: 60

Uwaga! X Ogólnopolski KONKURS LITERACKI pod hasłem - Wiatrem pisane - został odwołany! Odbędzie się w późniejszym terminie.

Czytaj więcej

Uwaga! Wystawa Malarstwa Leokadii Bartoszko - została odwołana! Odbędzie się w późniejszym terminie.

Ilość odsłon: 72

Klub Lekarza zaprasza na Wystawę Malarstwa Leokadii Bartoszko - kolejne wydarzenie z cyklu "Nasi przyjaciele i ich twórczość".

Czytaj więcej

XX JUBILEUSZOWA OGÓLNOPOLSKA BIESIADA LITERACKA UPPL oraz premiera jedenastego programu KABARETU OIL pt. E-medycyna człowiekowi wilkiem - 7 marca 2020 roku (sobota) godzina 16.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 119

Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejne spotkanie miłośników poezji i prozy, czyli XX Jubileuszową Ogólnopolską Biesiadę Literacką UPPL odbędzie się 7 marca 2020 roku (sobota) o godzinie 16.00 w Klubie Lekarza przy ulicy Czerwonej 3.

Czytaj więcej

OSTATKI JAZZOWE - 25 lutego 2020 roku (wtorek) godzina 19.00 - Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 152

Serdecznie zapraszamy na tradycyjną i szczególnie lubianą przez bywalców Klubu Lekarza imprezę muzyczną - OSTATKI JAZZOWE. W programie koncert w wykonaniu kwartetu jazzowego.

Czytaj więcej

Na Wieczór Flamenco zaprasza Mateo Gallito - 23 lutego 2020 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul Czerwona 3

Ilość odsłon: 203

Klub Lekarza zaprasza na Wieczór wyjątkowych emocji Flamenco, łączącego w sobie taniec, śpiew oraz muzykę. Gwiazdą Wieczoru będzie Mateo Gallito.

Czytaj więcej

Wieczór z fotografią i poezją "Obrazy na wodzie malowane i wierszem opisane" - 26 stycznia 2020 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 90

Czytaj więcej

Koncert Noworoczny w wykonaniu Małgorzaty Kulińskiej - sopran - 19 stycznia 2020 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul Czerwona 3

Ilość odsłon: 91

Klub Lekarza w Łodzi zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Koncertów Noworocznych - tym razem klimatyczny wieczór z muzyką operową, operetkową i musicalową, którego Gwiazdą będzie solistka Teatru Wielkiego Małgorzata Kulińska. Przy pianinie zasiądzie Bogna Dulińska.

Czytaj więcej

Świąteczne spotkanie z Mikołajem - zdjęcia!

Ilość odsłon: 111

Czytaj więcej

Zapraszamy na Bal Sylwestrowy - 31 grudnia 2019 roku godzina 20.30 Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 213

Czytaj więcej

Koncert Świąteczny - w wykonaniu Kameralnego Chóru INCANTO z Pabianic - 15 grudnia 2019 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 129

Wykonawcą tegorocznego Koncertu Świątecznego będzie ponownie Kameralny Chór INCANTO z Pabianic pod dyrekcją Magdaleny Hudzieczek-Cieślar. Już dziś cieszymy się ponownego spotkania! Zapraszamy na Koncert!

Czytaj więcej

Świąteczne spotkanie z Mikołajem - 8 grudnia 2019 roku (niedziela) - Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 400

Na Świąteczne spotkanie z Mikołajem zapraszamy dzieci w trzech grupach wiekowych. Mikołaj przybędzie na spotkanie z dziećmi w niedzielę 8 grudnia br.

Czytaj więcej

XIII Turniej Nalewek i Wieczór Andrzejkowy - 29 listopada 2019 roku (piątek) godzina 19.00, Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 139

Zapraszamy do wspólnej zabawy - degustację i wybór najlepszej nalewki, taniec i spotkanie z profesjonalną wróżką!

Czytaj więcej

Koncert Niepodległą Malowany w wykonaniu Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi - 17 listopada 2019 roku (niedziela) godzina 17.00 w siedzibie OIL w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 86

Klub Lekarza serdecznie zaprasza na wieczór pieśni i piosenek patriotycznych w wykonaniu Chóru Dziecięcego Miasta Łodzi pod dyrekcją Waldemara Sutryka.

Czytaj więcej

Koncert Zaduszkowy „Pro Memoria” - wystąpi Wiesław "Guma" Rychlik - 3 listopada 2019 roku (niedziela) godzina 17.00 w siedzibie OIL w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 124

Czytaj więcej

Koncert Zespołu "Glasses" - 27 października 2019 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 95

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu "Nasi przyjaciele i ich twórczość”. Zapraszamy na koncert Artura Łągwy z zespołem „Glasses”.

Czytaj więcej

OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA LEKARZY "Barwy świata" - ogłoszenie wyników Konkursu

Ilość odsłon: 157

Czytaj więcej

Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy pod hasłem „ Barwy świata” - 20 października 2019 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 122

Klub Lekarza zaprasza na wernisaż kolejnej już Ogólnopolskiej Wystawy Fotograficznej Lekarzy, tym razem pod hasłem "Barwy świata”. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii - w programie ogłoszenie werdyktu Jury Konkursu towarzyszącemu Wystawie, a także wybór najciekawszych zdjęć w Plebiscycie Publiczności.

Czytaj więcej

Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy i Konkurs Fotograficzny pod hasłem - Barwy świata - termin nadsyłania prac - 10 października 2019 roku

Ilość odsłon: 259

W Klubie Lekarza w Łodzi przy ul. Czerwonej 3 odbędzie się w październiku, tradycyjnie jak co roku, powakacyjna Ogólnopolska Wystawa Fotograficzna Lekarzy tym razem pod hasłem - „Barwy świata”. Tegorocznej edycji Wystawy, podobnie jak poprzednim, towarzyszył będzie konkurs - prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.

Czytaj więcej

WIECZÓR Z SZANTAMI - 27 września 2019 roku (piątek) godzina 19.00 - Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 115

Wieczór z Szantami uświetni występ zespołu "Cztery Refy". Zapraszamy!

Czytaj więcej

Wieczór Autorski Profesora Marka Pawlikowskiego - 23 czerwca 2019 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 90

Klub Lekarza w Łodzi zaprasza miłośników "żywego słowa" na Wieczór Autorski Profesora Marka Pawlikowskiego.

Czytaj więcej

Prezentacja (przypomnienie) dziesiątego jubileuszowego programu KABARETU OIL - Pozory mylą, czyli strzał w 10 - 18 czerwca 2019 roku (wtorek) godzina 19.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 71

Klub Lekarza zaprasza na prezentację dziesiątego w dorobku KABARETU OIL programu autorskiego pt. Pozory mylą, czyli strzał w 10. Spektakl będzie powtórzeniem premiery, która odbyła się w marcu br. po XIX Ogólnopolskiej Biesiadzie Literackiej.

Czytaj więcej

Ogłoszenie wyników IX Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Pisać każdy może"

Ilość odsłon: 98

Czytaj więcej

Ogłoszenie wyników Konkursu - XVII Ogólnopolska Wystawa Malarstwa Lekarzy

Ilość odsłon: 177

Czytaj więcej

Uroczyste rozstrzygnięcie IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO pod hasłem - Pisać każdy może... - 9 czerwca (niedziela) 2019 roku godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 93

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi wraz z Literacką Grupą Nieformalną, działającą przy łódzkim Klubie Lekarza, serdecznie zapraszają na uroczyste rozstrzygnięcie IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO pod hasłem - PISAĆ KAŻDY MOŻE.

Czytaj więcej

Impreza rodzinna z okazji Dnia Dziecka - 2 czerwca 2019 roku (niedziela) w godzinach 11 - 14

Ilość odsłon: 219

W programie liczne atrakcje w salach Klubu oraz na terenie izbowego ogrodu - w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ulicy Czerwonej 3.

Czytaj więcej

XVII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA LEKARZY - uroczysty wernisaż 26 maja 2019 roku godzina 17.00, Klub Lekarza ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 257

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza na uroczyste otwarcie już XVII Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa Lekarzy. Ta wyjątkowa w swojej formie impreza kulturalna cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem zarówno malujących lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski, jak i miłośników sztuki malarskiej oraz twórczości amatorskiej przez duże T.

Czytaj więcej

III Wieczór Gier Planszowych - 24 maja 2019 roku (piątek), godzina 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 70

Klub Lekarza i Koło Młodych Lekarzy zapraszają na III Wieczór z Grami Planszowymi. Czekamy na doświadczonych graczy - planszówkowiczów, jak i osoby, które chciałyby poznać współczesne i przypomnieć sobie tradycyjne gry planszowe.

Czytaj więcej

Spotkanie z majową gawędą i piosenką - Uwaga - zmiana terminu na 17 maja 2019 roku (piątek), godzina 18.00, Klub Lekarza w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 95

Klub Lekarza zaprasza do wspólnego śpiewania na "Spotkaniu z majową gawędą i piosenką". Wystąpią Krzysztof Jakubiec (mistrz gawędy) i Zbigniew Piasecki (akordeon).

Czytaj więcej

Koncert Wiosenny w wykonaniu Orkiestry Kameralnej POLISH CAMERATA - 7 kwietnia 2019 roku (niedziela) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 128

Czytaj więcej

II Wieczór Gier Planszowych - 5 kwietnia 2019 roku (piątek), godzina 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona3

Ilość odsłon: 83

Klub Lekarza i Koło Młodych Lekarzy zapraszają na II Wieczór z Grami Planszowymi. Czekamy na doświadczonych graczy - planszówkowiczów, jak i osoby, które chciałyby poznać współczesne i przypomnieć sobie tradycyjne gry planszowe.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XVII OGÓLNOPOLSKIEJ WYSTAWIE MALARSTWA LEKARZY - termin dostarczania prac upływa 13 maja br.

Ilość odsłon: 159

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza do udziału w XVII Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa Lekarzy. Ta wyjątkowa w swojej formie impreza kulturalna cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem zarówno malujących lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski, jak i miłośników sztuki malarskiej oraz twórczości amatorskiej przez duże T.

Czytaj więcej

Koncert Gitarowy Profesora Józefa Kobosa "Muzogranie 3" - 23 marca 2019 roku (sobota) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 141

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Lekarze z pasją”. Zapraszamy na niezwykły Koncert Gitarowy „Muzogranie 3” w wykonaniu znanego patomorfologa i onkologa Profesora Józefa Kobosa.

Czytaj więcej

OSTATKI JAZZOWE - 5 marca 2019 roku (wtorek) godzina 19.00 - Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 253

Klub Lekarza serdecznie zaprasza na popularną imprezę muzyczną - OSTATKI JAZZOWE. W programie koncert "Wojciech Gogolewski Trio" oraz wspaniała zabawa do ostatnich minut karnawału!

Czytaj więcej

XIX OGÓLNOPOLSKA BIESIADA LITERACKA UPPL oraz premiera dziesiątego programu KABARETU OIL pt. Pozory mylą, czyli strzał w 10 - 1 marca 2019 roku (piątek) godzina 17.00

Ilość odsłon: 125

Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejne spotkanie miłośników poezji i prozy, czyli XIX Ogólnopolską Biesiadę Literacką UPPL odbędzie się 1 marca 2019 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Klubie Lekarza przy ulicy Czerwonej 3.

Czytaj więcej

Zapraszamy do uczestnictwa w IX Ogólnopolskim KONKURSIE LITERACKIM pod hasłem - Pisać każdy może - termin nadsyłania utworów upływa 30 kwietnia 2019 roku

Ilość odsłon: 123

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów oraz studentów medycyny, którzy amatorsko zajmują się twórczością poetycką lub prozatorską.

Czytaj więcej

UWAGA ZMIANA TERMINU - I Wieczór Gier Planszowych - 2 lutego 2019 roku (sobota), godzina 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona3

Ilość odsłon: 119

Z powodu żałoby narodowej, która obowiązuje od godziny 17.00 w piątek 18 stycznia br. zaplanowany w tym terminie I Wieczór Gier Planszowych został odwołany i odbędzie się w sobotę 2 lutego o godzinie 18.00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Biesiadzie Literackiej - termin nadsyłania tekstów - 15 lutego 2019 roku

Ilość odsłon: 135

Uprzejmie informujemy, że XIX Ogólnopolska Biesiada Literacka Unii Polskich Pisarzy Lekarzy odbędzie się - jak zwykle - w Klubie Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, ul. Czerwona 3 w dniu 1 marca 2019 r. (piątek), początek godz. 17.00.

Czytaj więcej

BAL KOSTIUMOWY - 23 lutego (sobota) 2019 roku - rozpoczęcie godzina 20.00 Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 191

Klub Lekarza, tradycyjnie o tej porze roku, zaprasza na niepowtarzalny, cieszący się popularnością wśród lekarzy i Ich przyjaciół BAL KOSTIUMOWY.

Czytaj więcej

Zapraszamy na próby Chóru przy OIL w Łodzi - w każdy czwartek o godzinie 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 128

Czytaj więcej