Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi powstał w 2000 r. Mieści się w siedzibie OIL przy ul. Czerwonej 3, we wspaniałych wnętrzach odrestaurowanej pofabrykanckiej willi. Ideą jego funkcjonowania jest integracja środowiska lekarskiego nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Służy lekarzom jako miejsce zwykłych spotkań przy kawie czy organizacji prywatnych imprez rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, konsolacje). Przede wszystkim jednak pełni rolę ośrodka inicjatyw kulturalnych i społecznych.Zapraszamy do udziału w XVII OGÓLNOPOLSKIEJ WYSTAWIE MALARSTWA LEKARZY - termin dostarczania prac upływa 13 maja br.

Ilość odsłon: 18

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza do udziału w XVII Ogólnopolskiej Wystawie Malarstwa Lekarzy. Ta wyjątkowa w swojej formie impreza kulturalna cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem zarówno malujących lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski, jak i miłośników sztuki malarskiej oraz twórczości amatorskiej przez duże T.

Czytaj więcej

Koncert Gitarowy Profesora Józefa Kobosa "Muzogranie 3" - 23 marca 2019 roku (sobota) godzina 17.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 24

Przed nami kolejne spotkanie z cyklu „Lekarze z pasją”. Zapraszamy na niezwykły Koncert Gitarowy „Muzogranie 3” w wykonaniu znanego patomorfologa i onkologa Profesora Józefa Kobosa.

Czytaj więcej

OSTATKI JAZZOWE - 5 marca 2019 roku (wtorek) godzina 19.00 - Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 41

Klub Lekarza serdecznie zaprasza na popularną imprezę muzyczną - OSTATKI JAZZOWE. W programie koncert "Wojciech Gogolewski Trio" oraz wspaniała zabawa do ostatnich minut karnawału!

Czytaj więcej

XIX OGÓLNOPOLSKA BIESIADA LITERACKA UPPL oraz premiera dziesiątego programu KABARETU OIL pt. Pozory mylą, czyli strzał w 10 - 1 marca 2019 roku (piątek) godzina 17.00

Ilość odsłon: 14

Z wielką przyjemnością informujemy, iż kolejne spotkanie miłośników poezji i prozy, czyli XIX Ogólnopolską Biesiadę Literacką UPPL odbędzie się 1 marca 2019 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Klubie Lekarza przy ulicy Czerwonej 3.

Czytaj więcej

Zapraszamy do uczestnictwa w IX Ogólnopolskim KONKURSIE LITERACKIM pod hasłem - Pisać każdy może - termin nadsyłania utworów upływa 30 kwietnia 2019 roku

Ilość odsłon: 16

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów oraz studentów medycyny, którzy amatorsko zajmują się twórczością poetycką lub prozatorską.

Czytaj więcej

UWAGA ZMIANA TERMINU - I Wieczór Gier Planszowych - 2 lutego 2019 roku (sobota), godzina 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona3

Ilość odsłon: 21

Z powodu żałoby narodowej, która obowiązuje od godziny 17.00 w piątek 18 stycznia br. zaplanowany w tym terminie I Wieczór Gier Planszowych został odwołany i odbędzie się w sobotę 2 lutego o godzinie 18.00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Biesiadzie Literackiej - termin nadsyłania tekstów - 15 lutego 2019 roku

Ilość odsłon: 40

Uprzejmie informujemy, że XIX Ogólnopolska Biesiada Literacka Unii Polskich Pisarzy Lekarzy odbędzie się - jak zwykle - w Klubie Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, ul. Czerwona 3 w dniu 1 marca 2019 r. (piątek), początek godz. 17.00.

Czytaj więcej

BAL KOSTIUMOWY - 23 lutego (sobota) 2019 roku - rozpoczęcie godzina 20.00 Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 74

Klub Lekarza, tradycyjnie o tej porze roku, zaprasza na niepowtarzalny, cieszący się popularnością wśród lekarzy i Ich przyjaciół BAL KOSTIUMOWY.

Czytaj więcej

Zapraszamy na próby Chóru przy OIL w Łodzi - w każdy czwartek o godzinie 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 32

Czytaj więcej