Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi powstał w 2000 r. Mieści się w siedzibie OIL przy ul. Czerwonej 3, we wspaniałych wnętrzach odrestaurowanej pofabrykanckiej willi. Ideą jego funkcjonowania jest integracja środowiska lekarskiego nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Służy lekarzom jako miejsce zwykłych spotkań przy kawie czy organizacji prywatnych imprez rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, konsolacje). Przede wszystkim jednak pełni rolę ośrodka inicjatyw kulturalnych i społecznych.UWAGA ZMIANA TERMINU - I Wieczór Gier Planszowych - 2 lutego 2019 roku (sobota), godzina 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona3

UWAGA ZMIANA TERMINU

 

Z  powodu  żałoby  narodowej,  która  obowiązuje  od  godziny 17.00  w  piątek 18  stycznia  br.  zaplanowany w tym terminie I Wieczór  Gier  Planszowych  został  odwołany  i  odbędzie się  w  sobotę   2  lutego o godzinie 18.00.  

 

Klub Lekarza i Koło Młodych Lekarzy zapraszają   – czekamy na doświadczonych graczy - planszówkowiczów, jak i osoby, które chciałyby poznać współczesne i przypomnieć sobie tradycyjne gry planszowe.

 

Zapraszamy!Ilość odsłon: 119