Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi powstał w 2000 r. Mieści się w siedzibie OIL przy ul. Czerwonej 3, we wspaniałych wnętrzach odrestaurowanej pofabrykanckiej willi. Ideą jego funkcjonowania jest integracja środowiska lekarskiego nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Służy lekarzom jako miejsce zwykłych spotkań przy kawie czy organizacji prywatnych imprez rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, konsolacje). Przede wszystkim jednak pełni rolę ośrodka inicjatyw kulturalnych i społecznych.Koncert Świąteczny oraz wystawa malarstwa Jolanty Kuszyńskiej-Szmudy - Madonny Polskie - 14 grudnia 2014 roku (niedziela) godzina 17.00

Ilość odsłon: 581

Tradycyjnie już w grudniu zapraszamy serdecznie na Koncert Świąteczny uświetniony tym razem wystawą malarstwa Jolanty Kuszyńskiej-Szmudy pt. Madonny Polskie.

Czytaj więcej

Świąteczne spotkanie z Mikołajem - 7 grudnia 2014 roku (niedziela) - zapraszamy dzieci młodsze ( do 5 r.) w godz. 12 - 14 oraz dzieci starsze w godz. 16 - 18.

Ilość odsłon: 754

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne Świąteczne spotkanie z Mikołajem - w niedzielę 7 grudnia. Wzorem roku ubiegłego proponujemy zabawę w dwóch turach - pierwsza, przeznaczona dla dzieci młodszych do 5 roku życia, odbędzie się w godzinach 12 – 14, druga, dla dzieci starszych - w godzinach 16 – 18.

Czytaj więcej

VIII Turniej Nalewek i Wieczór Andrzejkowy - 28 listopada 2014 roku (piątek) godzina 19.00

Ilość odsłon: 539

Zapraszamy do wspólnej zabawy - degustację i wybór najlepszej nalewki, taniec i spotkanie z profesjonalną wróżką!

Czytaj więcej

Wieczór Autorski Mariusza Łochowskiego - 23 listopada 2014 roku (niedziela) godzina 17.00 Klub Lekarza ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 546

Klub Lekarza serdecznie zaprasza na Wieczór Autorski Mariusza Łochowskiego, który zaprezentuje nową publikację oraz materiały archiwalne przybliżające aspekty historyczne Bitwy Łódzkiej 1914 roku.

Czytaj więcej

Koncert Zaduszkowy „Pro Memoria” - wystąpią wokalistka Anna Stankiewicz i gitarzysta Janusz Strobel - 7 listopada 2014 roku (piątek) godzina 19.00 w siedzibie OIL w Łodzi, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 577

Klub Lekarza, wzorem ubiegłego roku, zaprasza w piątkowy listopadowy wieczór na nastrojowy, pełen zadumy koncert poświęcony lekarzom, którzy odeszli na wieczny dyżur. Wieczór uświetnią występem: charakteryzująca się niezwykle ciekawym, ciepłym głosem wokalistka Anna Stankiewicz i wirtuoz gitary klasycznej Janusz Strobel.

Czytaj więcej

WYSTAWA MALARSTWA dr Jolanty Kaflińskiej-Wasiak pt. W drodze: mijanie, przemijanie… - wernisaż 5 października 2014 roku (niedziela), godzina 17.00, Klub Lekarza ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 614

Klub Lekarza zaprasza wszystkich miłośników sztuki malarskiej na wystawę prac dr n. med. Jolanty Kaflińskiej-Wasiak zatytułowaną W drodze: mijanie, przemijanie… Ekspozycja jest pierwszą wystawą autorską Artystki. Część obrazów była już przedstawiana, pozostałe namalowane są z myślą o niej. Tematem przewodnim jest droga rozumiana symbolicznie jako wędrówka przez życie z jego ulotnymi wrażeniami, uczuciami i przemijaniem.

Czytaj więcej

WIECZÓR Z SZANTAMI - 3 października 2014 roku (piątek) godzina 19.00 - Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 482

Klub Lekarza wraz z Klubem Żeglarskim SZKWAŁ zapraszają tradycyjnie już w pierwszy piątek października na WIECZÓR Z SZANTAMI. Zaczynamy o godzinie 19.00!

Czytaj więcej

OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FOTOGRAFICZNA LEKARZY - wernisaż 19 października 2014 roku - ogłoszenie wyników Konkursu

Ilość odsłon: 3948

Znamy już werdykt jury - został ogłoszony podczas wernisażu Ogólnopolskiej Wystawy Fotograficznej Lekarzy. Z przyjemnością przypominamy nazwiska zwycięzców tegorocznego Konkursu Fotograficznego.

Czytaj więcej

Wystawa Fotografii Juliana Linieckiegi i Joanny Szumilewicz MIASTA RÓŻY... - 8 czerwca 2014 roku (niedziela) godzina 17.00

Ilość odsłon: 532

Klub Lekarza serdecznie zaprasza nie tylko miłośników fotografii na inaugurację Wystawy Miasta Róży... autorstwa Juliana Linieckiego i Joanny Szumilewicz.

Czytaj więcej

Impreza rodzinna z okazji Dnia Dziecka - 1 czerwca 2014 roku (niedziela) w godzinach 11 - 14

Ilość odsłon: 771

W programie liczne atrakcje w salach Klubu oraz na terenie izbowego ogrodu - w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi przy ulicy Czerwonej 3.

Czytaj więcej

Prezentacja (przypomnienie) piątego programu KABARETU OIL-BĄK pt. Masakra - 30 maja 2014 roku (piątek) godzina 18.30

Ilość odsłon: 701

Klub Lekarza zaprasza na prezentację piątego w dorobku KABARETU OIL-BĄK programu autorskiego pt. Masakra. Spektakl będzie powtórzeniem premiery, która odbyła się w marcu br. po XIV Ogólnopolskiej Biesiadzie Literackiej.

Czytaj więcej

XII OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA MALARSTWA LEKARZY - uroczysty wernisaż 25 maja 2014 roku (niedziela) godzina 17.00

Ilość odsłon: 661

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi zaprasza na uroczyste otwarcie już XII Ogólnopolskiej Wystawy Malarstwa Lekarzy. Ta wyjątkowa w swojej formie impreza kulturalna cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem zarówno malujących lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski, jak i miłośników sztuki malarskiej oraz twórczości amatorskiej przez duże T.

Czytaj więcej

Wystawa ŚLADAMI ŁÓDZKIEJ WENERY czyli PRZYMIOTY ZIEMI OBIECANEJ - 13 kwietnia 2014 r. (niedziela) godzina 17.00, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 502

Klub Lekarza serdecznie zaprasza do Willi Ryszarda Geyera - siedziby Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi na oficjalne otwarcie Wystawy o charakterze kulturalno-naukowym ŚLADAMI ŁÓDZKIEJ WENERY czyli PRZYMIOTY ZIEMI OBIECANEJ.

Czytaj więcej

Uroczyste rozstrzygnięcie IV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO pod hasłem - MYŚLI i SŁOWA - 6 kwietnia (niedziela) 2014 roku godzina 17.00 (ul. Czerwona 3)

Ilość odsłon: 585

Okręgowa Izba Lekarska w Łodzi wraz z Literacką Grupą Nieformalną, działającą przy łódzkim Klubie Lekarza, serdecznie zapraszają na uroczyste rozstrzygnięcie IV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKIEGO pod hasłem - MYŚLI i SŁOWA.

Czytaj więcej

XIV OGÓLNOPOLSKA BIESIADA LITERACKA UPPL oraz premiera piątego programu KABARETU OIL-BĄK pt. Masakra - 7 marca 2014 roku (piątek) godzina 17.00

Ilość odsłon: 684

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejne spotkanie miłośników prozy i poezji czyli XIV Ogólnopolską Biesiadę Literacką UPPL - uroczystość odbędzie się 7 marca 2014 roku (piątek) o godzinie 17.00 w Klubie Lekarza przy ulicy Czerwonej 3.

Czytaj więcej

OSTATKI JAZZOWE - 4 marca 2014 roku (wtorek) godzina 19.00

Ilość odsłon: 721

Klub Lekarza serdecznie zaprasza na popularną imprezę muzyczną - OSTATKI JAZZOWE. W programie występ zespołu gypsy jazzowego CLUB DE PARIS oraz wspaniała zabawa przy akompaniamencie znanego Bandu do ostatnich minut karnawału!

Czytaj więcej

BAL KOSTIUMOWY - zapraszamy w sobotę 1 marca 2014 roku, początek o godzinie 20.00 (ul. Czerwona 3)

Ilość odsłon: 819

Klub Lekarza, tradycyjnie już zaprasza na niepowtarzalny, cieszący się popularnością wśród lekarzy i Ich przyjaciół BAL KOSTIUMOWY.

Czytaj więcej