Klub Lekarza przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi powstał w 2000 r. Mieści się w siedzibie OIL przy ul. Czerwonej 3, we wspaniałych wnętrzach odrestaurowanej pofabrykanckiej willi. Ideą jego funkcjonowania jest integracja środowiska lekarskiego nie tylko na gruncie zawodowym, ale i towarzyskim. Służy lekarzom jako miejsce zwykłych spotkań przy kawie czy organizacji prywatnych imprez rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, jubileusze, konsolacje). Przede wszystkim jednak pełni rolę ośrodka inicjatyw kulturalnych i społecznych.Próba Chóru OIL wyjątkowo w piątek - zapraszamy!!!

Ilość odsłon: 5

Czytaj więcej

OSTATKI JAZZOWE - 5 marca 2019 roku (wtorek) godzina 19.00 - Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 14

Klub Lekarza serdecznie zaprasza na popularną imprezę muzyczną - OSTATKI JAZZOWE. W programie koncert "Wojciech Gogolewski Trio" oraz wspaniała zabawa do ostatnich minut karnawału!

Czytaj więcej

Zapraszamy do uczestnictwa w IX Ogólnopolskim KONKURSIE LITERACKIM pod hasłem - Pisać każdy może - termin nadsyłania utworów upływa 30 kwietnia 2019 roku

Ilość odsłon: 8

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w Konkursie wszystkich lekarzy i lekarzy dentystów oraz studentów medycyny, którzy amatorsko zajmują się twórczością poetycką lub prozatorską.

Czytaj więcej

UWAGA ZMIANA TERMINU - I Wieczór Gier Planszowych - 2 lutego 2019 roku (sobota), godzina 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona3

Ilość odsłon: 19

Z powodu żałoby narodowej, która obowiązuje od godziny 17.00 w piątek 18 stycznia br. zaplanowany w tym terminie I Wieczór Gier Planszowych został odwołany i odbędzie się w sobotę 2 lutego o godzinie 18.00.

Czytaj więcej

Zapraszamy do udziału w XIX Ogólnopolskiej Biesiadzie Literackiej - termin nadsyłania tekstów - 15 lutego 2019 roku

Ilość odsłon: 35

Uprzejmie informujemy, że XIX Ogólnopolska Biesiada Literacka Unii Polskich Pisarzy Lekarzy odbędzie się - jak zwykle - w Klubie Lekarza Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, ul. Czerwona 3 w dniu 1 marca 2019 r. (piątek), początek godz. 17.00.

Czytaj więcej

BAL KOSTIUMOWY - 23 lutego (sobota) 2019 roku - rozpoczęcie godzina 20.00 Klub Lekarza w Łodzi ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 58

Klub Lekarza, tradycyjnie o tej porze roku, zaprasza na niepowtarzalny, cieszący się popularnością wśród lekarzy i Ich przyjaciół BAL KOSTIUMOWY.

Czytaj więcej

Zapraszamy na próby Chóru przy OIL w Łodzi - w każdy czwartek o godzinie 18.00, Klub Lekarza, ul. Czerwona 3

Ilość odsłon: 15

Czytaj więcej